E-mail: krupina@krupina.sk | Tel.: 045 55 50 311 | Vlajka na prepnutie od jazyka EN  Newsletter  RSS| Mapa stránok |  Úradná tabuľa | 
Mesto Krupina

BBSK podporil denný futbalový tábor

bbsk

Vďaka finančnej podpore BBSK bolo možné uskutočniť denný futbalový tábor Mestského futbalového klubu Strojár Krupina. BBSK podporil denný futbalový tábor financiami vo výške 2 800,- €. Denného tábora sa zúčastnilo 36 účastníkov, ktorí absolvovali denne 2 tréningové jednotky. Počas ich činnosti ich navštívili hráči MFK Dukla Banská Bystrica Róbert Polievka a Adam Krejčí, ktorí viedli tréningové jednotky.

Tábor sa konal od 22.07.2019 do 26.07.2019 a zúčastnili sa ho mladší, starší žiaci, a hráči dorastu MFK Strojár Krupina. Tábor prebiehal v dvojfázových tréningových intervaloch. Z dotácie, ktorá bola pridelená futbalovému klubu sa realizoval aj nákup upomienkových predmetov pre hráčov - t.j. tričká a šortky s potlačou, kde je v rámci potlače zakomponované aj logo Banskobystrického samosprávneho kraja.

Ďalej sa z dotácie realizoval aj nákup športových pomôcok, ktoré hráči využívali počas tréningovej prípravy v rámci tábora, a ktoré budú využívať v tréningovom procese aj naďalej. V mene všetkých zúčastnených hráčov sa chceme poďakovať Banskobystrickému samosprávnemu kraju za finančnú podporu, ktorá umožnila realizáciu futbalového tábora.

Ďakujeme!

Priložené fotografie

HORE