BBSK podporil denný futbalový tábor

bbsk

Vďaka finančnej podpore BBSK bolo možné uskutočniť denný futbalový tábor Mestského futbalového klubu Strojár Krupina. BBSK podporil denný futbalový tábor financiami vo výške 2 800,- €. Denného tábora sa zúčastnilo 36 účastníkov, ktorí absolvovali denne 2 tréningové jednotky. Počas ich činnosti ich navštívili hráči MFK Dukla Banská Bystrica Róbert Polievka a Adam Krejčí, ktorí viedli tréningové jednotky.

Tábor sa konal od 22.07.2019 do 26.07.2019 a zúčastnili sa ho mladší, starší žiaci, a hráči dorastu MFK Strojár Krupina. Tábor prebiehal v dvojfázových tréningových intervaloch. Z dotácie, ktorá bola pridelená futbalovému klubu sa realizoval aj nákup upomienkových predmetov pre hráčov - t.j. tričká a šortky s potlačou, kde je v rámci potlače zakomponované aj logo Banskobystrického samosprávneho kraja.

Ďalej sa z dotácie realizoval aj nákup športových pomôcok, ktoré hráči využívali počas tréningovej prípravy v rámci tábora, a ktoré budú využívať v tréningovom procese aj naďalej. V mene všetkých zúčastnených hráčov sa chceme poďakovať Banskobystrickému samosprávnemu kraju za finančnú podporu, ktorá umožnila realizáciu futbalového tábora.

Ďakujeme!

Priložené fotografie
Vytlačené z webovej stránky https://www.krupina.sk/
Stránku vytvorilo r65 studio s.r.o., J.Mikulku 7, 963 01, Krupina, www.r65studio.sk / 0908 519 314.
Obsah generuje redakčný systém AdministriX.