E-mail: krupina@krupina.sk | Tel.: 045 55 50 311 | Vlajka na prepnutie od jazyka EN  Newsletter  RSS| Mapa stránok |  Úradná tabuľa | 
Mesto Krupina

Mesto Krupina vyhlasuje verejnú súťaž na návrh loga

Cieľom súťaže je vytvoriť návrh loga pre mesto Krupina, ktoré sa stane súčasťou nového vizuálneho štýlu v komunikácii s verejnosťou.

Logo bude mesto používať na prezentáciu svojich aktivít, pre budovanie a upevňovanie spoločnej identity, na externú komunikáciu na propagačných a prezentačných materiáloch, na darčekových predmetoch, na ostatných tlačovinách, na webe a podobne.

Logo by malo zohľadňovať atribúty ako sú zohľadnenie územia, pôsobnosť a zviditeľnenie mesta Krupina, podpora prezentácie ako samosprávy a odlíšenie od iných samospráv, možnosť nadviazania internej a externej komunikácie s verejnosťou aj v kontexte so zahraničím či možnosť použitia v kombinácii s erbom mesta.

Súťaž na návrh loga je verejná, zúčastniť sa jej môžu všetci občania SR bez ohľadu na profesijné vzdelanie, fyzické osoby žijúce na území SR alebo právnické osoby registrované v SR. Účasť na súťaži je bezplatná.

Súťažný návrh musí obsahovať vypísanú a vlastnoručne podpísanú prihlášku, vytlačený grafický návrh loga a grafický návrh loga v elektronickej podobe. Svoje návrhy môžu záujemcovia doručiť do 31.12.2018  poštou v označenej obálke alebo osobne na Mestský úrad, Svätotrojičné námestie 4/4, 963 01 Krupina.

Víťazný návrh vyberie odborná porota, vyhlásenie výsledkov sa uskutoční najneskôr do 31. januára 2019.

Víťazný návrh bude ocenený finančnou čiastkou 300,- € a 5 ks voľných vstupeniek na predstavenia v Kine Kultúra podľa vlastného výberu.

Priložené dokumenty

DátumNázovVeľkosť a typ
29. 10. 2018  Podmienky súťaže na návrh loga34 kB [pdf]
29. 10. 2018  Prihláška do súťaže22 kB [pdf]

HORE